Calculate Your Package Value

Tell us how many tablets you plan to buy?

tablet(s)

You save

$0

Total Price: $0

  • Pricing per tablet

    199
  • Total tablets

    0
  • Discount

    25%

Net Profit

$0

To the care home

  • Subscription fee

    30
  • Total tablets

    0
  • Total month

    24

Support Service

$5,000

Free support contact

First 2 years of support free

FAQ

1. What is the cost per tablet?

The regular pricing per tablet is $199. However, our promo pricing is $150.

2. How much is the subscription fee?

This is waved, care homes will retain all net earnings.

3. What types of supporting services that we provide?

Our supporting services consist of:

  • Site visits
  • 24/7 support (call and email)
  • Updates to web portal quarterly
  • Tablet support and warranty
  • White glove service!

Join the future of communication

Are you ready to communicate through our app? We will be happy to give you a demo. Click on the button below to request one.

Request a Demo!

Want to learn more?

Contact Us!

Schedule a Demo!
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Or follow us in

Privacy Policy